Ana Sayfa / Kullanım Şartları

liderdis.com.tr KULLANIM ŞARTLARI

1-liderdis.com.tr, diş hekimliği profesyonellerine yönelik, bütün diş hekimliği sarf ve demirbaş malzemelerini Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine ulaştırmayı amaçlayan bir elektronik-diş deposudur.Toptan veya perakende tüm alımlarınız için liderdis.com.tr’a üye olmanız, sizin gerçek bir kişi ya da kurum olarak tanınmanız için gereklidir.Satın alma ve üyelere yönelik hizmetler dışındaki tüm yasal eylemler için üye olmadan da liderdis.com.tr’u kullanabilirsiniz. Ticari olmamak kaydıyla sitenin tüm bilgi ve dökümanterinden yararlanabilirsiniz. Yasal haklar ve telif hakları saklı kalmak kaydıyla liderdis.com.tr size bu izni vermektedir.

2-liderdis.com.tr, üye kaydı sırasında girdiğiniz tüm bilgileri doğru kabul eder.Postalama duyuru, tebliğ, telefon-faks ve e-posta haberleşmelerinde bu bilgileri kullanır, bilgilerle ilgili şüpheli durumlarda doğrudan tarafınızdan bir kez daha bilgi alarak veya elindeki bilgilere dayanarak karar verme ve uygulama hakkına sahiptir.Herhangi bir sebeple, özellikle kötü niyetle liderdis.com.tr’u zarara uğratacak bir harekette bulunulduğunda, üyelik iptal edilir, giriş engellenir ve konu adli mercilere yansıtılır.

3-Bir kez üye olduktan sonra, artık satın alma işlemleri sırasında her seferinde bilgi girmeniz gerekmez. Ana sayfadan “Kullanıcı adı” ve “Şifresi” girdiğinizde sistem sizi tanır ve satın alma işleminiz sonunda kredi kartı bilgileriniz dışındaki bilgileri ekranınıza getirir. Bu bilgileri güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı tutulmaz ve aktarım sırasında internet ortamının en gelişmiş güvenlik protokolları (SSL-SET) ile korunur. Ayrıca “Mail Order” ve “Havale/EFT” yollarıyla da ödemelerinizi yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde belli limitlere bazı avantajlar düşünülmüştür.
KARGO ÜCRETLERİ sipariş tutarına bakılmaksızın LİDER DİŞ A.Ş. tarafından karşılanır.

-
4-liderdis.com.tr’dan yapacağınız veya yaptığınız tüm alışverişlerde “23.02.1995 Tarih ve 4077 sayılı TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN” hükümleri uygulanır.


5-liderdis.com.tr hakkındaki görüş ve önerilerinizi
lider@liderdis.com.tr adresine yazabilirsiniz. liderdis.com.tr üyelerinin ilgi alanlarına ve eğilimlerine göre kursal, bilimsel programlar, özel toplantılar ve kampanyalar düzenleyecektir.

6-Kullanım kurallarının her yeni üye tarafından okunduğu, anlaşıldığı ve onaylandığı kabul edilir.Daha fazla bilgi için lütfen “
Müşteri Hizmetleri” ve “Gizlilik İlkesi” bölümlerini de okuyunuz.

7-Kimlik bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde "kullanıcı adı" ve "şifre" ile girdikten sonra ekranın solundaki menü içerisinde "Profilimi düzenle" linkini kullanarak gerçek isim soyadı hariç tüm bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

8- liderdis.com.tr'da yayınlanan fiyatlar Lider Diş Deposu San Ve Tic.A.Ş tarafından önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bu kapsamda satın alma işlemi tamamlanmadan ürün sepetine atılmış ürünlerin fiyatları zaman içerisinde değişebilir. Bu yüzden sepetinize attığınız ürünleri liderdis'nu bir sonraki ziyaretiniz esnasında satın almak istediğinizde lütfen önce fiyatlarını kontrol ediniz. Bu sayede fiyat değişikliklerini fark edip satın alma kararınızı yeniden gözden geçirme şansınız olur.
9- liderdis.com.tr içerisinde yer alan ürünler ile ilgili bilgiler, üretici veya ithalatçı firmaların verdiği kullanma kılavuzları, broşürler vb. belgeler çerçevesinde hazırlanmıştır.Bu bilgiler ile ilgili tüm sorunlarda üretici-ithalatçı firmalar sorumludur.Ürün bilgilerinin girilmesi sırasında oluşabilecek hatalar durumunda, liderdis.com.tr en kısa sürede hatanın düzeltilmesini sağlar.

İADE(Sorunlu ürünlerin iade koşulları)

Teslimatçı firmadan kaynaklanan sorunlarda:

*Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır!
*Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme durumunun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
*Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini gerektiğince yaptığı kabul edilmiş sayılır.
*Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizdeki kopyasıyla birlikte derhal liderdis.com.tr’a bildirilmelidir.
*Siparişinizin en kısa zamanda size eksiksiz olarak ulaşması için gerekenler yapılacaktır.

Ürünlerle ilgili sorunlarda:
Teslimat sırasında fark edilmesi mümkün olmayan sorunlar:
*Ürünlerin fonksiyonunu yerine getirememesi,
*Ambalaj içindeki ürünün veya kutusunun (kabının-şişesinin-tüpünün-torbasının vb.) zarar görmüş olması;
durumunda ürün iade edilebilir.

Nasıl iade edeceksiniz ?
*Ürünü herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için ürünün orijinal ambalajında tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz ve fiziksel hasarsız olması gerekmektedir.
* Hata-Eksik-İade formunu tam olarak doldurup, göndermelisiniz..
* İade edeceğiniz ürünle birlikte fatura ve irsaliyesini eksiksiz olarak liderdis.com.tr’a göndermelisiniz.
* İade işlemi teslimatı takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır.
* İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. (Ödemeli gönderilen paketler liderdis.com.tr tarafından kabul edilmez.)

İade gerekçesi değerlendirilecek ve yukarıdaki koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünler yenileriyle değiştirilecektir.Bu durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masrafları liderdis.com.tr tarafından üstlenilir.

  Sitemizi ziyaret etmekle Lider Diş İth.İhr.San.Tic ve A.Ş.’nin site ile ilgili olarak belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.

 SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ

Bu siteye girmek ve kullanmakla site içinde yer alan (yazılı ve imzalı bir sözleşme ile aynı değeri taşıyan) elektronik sözleşmenin şartlarını ve hükümlerini anlamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz. Lider Diş istediği zaman ve tek taraflı olarak bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirebilir.

 RİSK VE SORUMLULUK

Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Lider Diş, sitede arıza, hata yada bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmez.

 TELİF HAKLARI

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel malzemeler; yazılar, resimler, logolar v.b. gibi tüm içerik ve sitenin tamamının telif hakları Lider Diş'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elktronik ortamda kullanılamaz ve kopyalanamaz. Sitedeki harhangi bir bilgiyi, belgeyi ( İade formu hariç ) yada resmi çoğaltamaz yayınlayamaz değiştiremez ve satamazsınız.

 SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Lider Diş bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti götermesine rağmen, sitede zaman zaman bazı yanlışlıklar, yazım hataları, stok ve fiyat hataları olabileceğini belitmektedir. Lider Diş sitede olabilecek bu tür hatalardan sorumlu değildir.

 ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR

liderdis.com.tr sayfalarında başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Elfe Tekstil dış bağlantıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.

 YORUMLAR

Sitemize göndereceğiniz yorumlar memnunlukla karşılanacak ve en kısa zamanda değerlendirilecektir. Lider Diş yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahiptir.

 TAZMİNAT

Bu sitenin; işbu sözleşmenin hükümlerine ve şartlarına aykırı kullanılması durumunda veya liderdis.com.tr’ye zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.

 GEÇERLİ KANUNLAR

liderdis.com.tr ile kullanıcılarımız veya müşterilerimiz arasında herhangi bir ihtilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır ve Lider Diş’in bulunduğu yer olan Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 
 
 
Hakkımızda | Müşteri Hizmetleri | Kargo Takibi | Hesabım | İletişim | Duyurular | Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Garanti Politikası | Kullanım Şartları | Banka Hesap Numaralarımız | Sıkça Sorulan Sorular
© Lider A.Ş, tüm hakları saklıdır
rtshop e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır